Mecz z "Mazurem" Karczew - 1 września 2018 » UKS Michalin
16012
post-template-default,single,single-post,postid-16012,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Mecz z „Mazurem” Karczew – 1 września 2018

1 września 2018 rozpoczęła się nasza przygoda z oficjalną ligą piłkarską Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Pierwszym przeciwnikiem, na jakiego trafiliśmy był zespół „Mazura” Karczew. Mecz był bardzo emocjonujący i było na nim wszystko to, co być powinno: walka o każdą piłkę, bramki, pot, emocje i zwroty akcji. Ten emocjonujący debiut zakończyliśmy przegraną 4:5.

Rozkręcaliśmy się z minuty na minutę, więc gdyby mecz potrwał jeszcze 5 min, to na pewno wynik by był inny… Za tydzień kolejne spotkanie!